ABBASHOW LIVE - Slovakia

VIPmedia - dobrý nápad!

ABBASHOW Live

ABBASHOW Live Slovakia - logoProgram plný legendárnych hitov. Vhodný rovnako na koncertné pódia, do divadiel, ako aj na súkromné a firemné večierky!

Kapela začala písať svoju históriu v roku 2000, kedy odštartovala svoje pôsobenie na zahraničných pódiach. Účinkovala prevažne v Európe, a to Mallorca, Menorca, Andalúzia, Katalánsko, Kanárske ostrovy. Od roku 2005 pôsobí na Slovensku.

Pozrite si aj:

Členovia hudobnej skupiny

Petra Maxinová - ABBASHOW Live Slovakia

Agnetha

sólo spev

Pochádza z Maďarska a celý svoj doterajší život venovala jedinej svojej vášni - spevu. Je víťazkou viacerých speváckych súťaží, pôsobila vo viacerých menších či väčších hudobných zoskupeniach. Pravidelne bola súčasťou televíznych vystúpení a veľkých koncertných pódií. Prijatím ponuky účinkovať v ABBA show si splnila svoj veľký sen a úlohu Agnethy stvárňuje autenticky a bezkonkurenčne.

ABBASHOW Live Slovakia - logo

 

 

Helena Dokupelová - ABBASHOW Live Slovakia

Anni-Frid

sólo spev

Poznáte ju aj z televíznej obrazovky! Jej hudobná kariéra totiž odštartovala víťazstvom v televíznej relácii "Slávici na ulici". Pôsobila v rôznych hudobných zoskupeniach, či už na domácej alebo zahraničnej scéne. Od roku 2000 pôsobí ako členka hudobného zoskupenia ABBASHOW Live Slovakia.

ABBASHOW Live Slovakia - logo

 

 

Donald Dokupel - ABBASHOW Live Slovakia

Benny

piano a spev

Venuje sa výlučne hudbe ako slobodný umelec. Bol členom rôznych, domácich aj zahraničných hudobných zoskupení. Je absolventom hudobnej školy Víta Nejedlého v Roudnice nad Labem. Členom hudobného zoskupenia ABBASHOW Live Slovakia je od roku 2000.

ABBASHOW Live Slovakia - logo

 

 

Ladislav Vasiľ - ABBASHOW Live Slovakia

Björn

gitara a spev

Pôsobil v rôznych hudobných zoskupeniach. Podieľal sa na nahrávani dvoch albumov známych košických kapiel. Členom hudobného zoskupenia ABBASHOW Live Slovakia je od roku 2000.